راهنمای نصب اکستنشن مرورگر جت سئو

اکستنشن کرومیوم جت سئو


این راهنما برای شما آماده شده است تا بتوانید راحت‌تر از امکانات و قابلیت‌های جذاب افزونه جت سئو استفاده کنید. در این راهنما بخش‌های مختلف این اکستنشن را برای شما توضیح می‌دهیم.

دانلود اکستنشن جت سئو مخصوص دسکتاپ و مرورگرهای برپایه کرومیموم

...

نتیجه تحلیل
در این قسمت علاوه‌بر گزارش کلی درباره سایت، می‌توانید به بخش‌های زیر هم دسترسی داشته باشید:
هدینگ‌ها: در این بخش تعداد هدینگ‌های مختلف موجود در صفحه موردنظر به شما نشان داده می‌شود.
تصاویر: در این بخش تعداد کل تصاویر همراه با نمونه عکس نشان داده می‌شود. ضمن اینکه به شما گفته می‌شود چه تعداد از آنها تگ ALT (متن جایگزین) ندارند.
لینک‌ها: در این بخش می‌توانید تعداد کل لینک‌های موجود در صفحه را مشاهده کنید و ببینید که چه تعداد از آنها لینک خارجی هستند. علاوه‌بر این متن و آدرس همه لینک‌ها هم به طور کامل نمایش داده می‌شود.
وضعیت لینک‌ها: در این بخش می‌توانید وضعیت لینک‌ها و تگ rel آنها را مشاهده کنید.
متاتگ‌ها: در این بخش همه متاتگ‌های موجود در صفحه به طور کامل همراه با جزئیات نمایش داده می‌شود.
گزارش عملکرد

در این قسمت می‌توانید امتیازهای مربوط به بررسی جت سئو روی سایت موردنظر را مشاهده کنید. علاوه‌بر اینکه امتیاز مربوط به بخش‌های بدون مشکل، نیاز به بررسی و خطاها نمایش داده می‌شود، امتیاز کلی سایت هم قابل مشاهده است که هر چه به 100 نزدیک‌تر باشد بهتر است. در صورتی که می‌خواهید گزارش کامل تحلیل سایت را دریافت کنید، کافیست روی نمایش کامل تحلیل بزنید.

تغییرات گوگل

در این بخش وضعیت تغییرات الگوریتم‌های گوگل را در تاریخ روز مشاهده می‌کنید که هرچه طوفانی‌تر باشد، نشان‌دهنده تغییرات بیشتر در رتبه کلمات کلیدی است.

رتبه کلمات کلیدی

در این قسمت یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌های افزونه جت سئو در اختیار شماست. اینجا می‌توانید کلمات کلیدی برتر سایت مورد نظر را مشاهده کنید و اگر از قبل اشتراک خریده باشید، با کلیک روی نمایش همه کلمات سایت و ورود به پنل کاربری می‌توانید بقیه کلمات را هم ببینید. ضمن اینکه با وارد کردن کلمه موردنظرتان در کادر پایین صفحه می‌توانید رتبه آن کلمه در گوگل و صفحه فرود آن را مشاهده کنید

لینک‌های مفید

در این قسمت توضیحات لازم درباره جت سئو و لینک‌های مفید قرار دارد.

رتبه جت سئو

در قسمت گوشه بالا سمت چپ افزونه جت سئو می‌توانید رتبه جت سئو را برای سایت موردنظر ببینید. این رتبه براساس میزان ترافیک ورودی گوگل محاسبه می‌شود.

نمایش نوایندکس بودن صفحه

بعد از باز کردن بعضی از صفحات سایت‌ها، در گوشه سمت راست پایین تصویر بالا به شما نشان داده می‌شود به این معنی که این صفحه نوایندکس شده است تا در صفحه نتایج گوگل نشان داده نشود.

نمایش لینک های nofollow،ugc, sponsored

بعد از نصب افزونه جت سئو به مرورگر، در بعضی صفحات، مشابه تصویر بالا دور لینک درج شده یک کادر قرمزرنگ نمایش داده می‌شود به این معنی که لینک موردنظر یکی از رل های nofollow، ugc یا sponsored رادارد.